DSO, Durmaray தொழிற்சாலைகள் கண்டுபிடிக்கப்பட்டன

டர்மரே தொழிற்சாலைகளில் டி.எஸ்.ஓ நிறுவப்பட்ட விசாரணைகள்: டெனிஸ்லி சேம்பர் ஆஃப் இன்டஸ்ட்ரி தலைவர் மஜ்தத் கெசெசி தலைமையிலான தொழில் பிரதிநிதி, பர்சாவில் எக்ஸ்என்யூஎம்எக்ஸ் எனப்படும் நான்காவது தொழில்துறை புரட்சி குறித்த விழிப்புணர்வை ஏற்படுத்தும் முயற்சிகளின் எல்லைக்குள் Durmazlar அமைந்துள்ள ஹோல்டிங் Durmazlar Makina ve Durmaray fabrikalarında incelemelerde bulundu.

Daha önce Teknopark İstanbul’da bulunan GE Türkiye İnovasyon Merkezinde incelemelerde bulunan heyet, Bursa’da bulunan Türkiye’nin öncü makine ve raylı sistemler üreticilerinden Durmazlar Makine ve Durmaray fabrikalarını ziyaret etti. Durmazlar Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, İcra Kurulu Üyesi Ahmet Civan, Genel Müdür Altan Arda tarafından ağırlanan heyete, Raylı Sistemler Genel Müdürü Abdullah Bocan firma hakkında bilgi verdi.

Firmanın mevcut projeleri hakkında bilgi veren Bocan hedeflerinin yüzde 100 milli Raylı Sistemler olduğunu belirtti. Bocan, Endüstri 4.0 kapsamında Durmazlar Makine tarafından üretilen makinalarının kontrol panellerinin ve yazılımlarının firmadaki Türk Mühendisler tarafından yapıldığını anlattı. Toplantının ardından Müjdat Keçeci, ziyaretin anısına Hüseyin Durmaz, Ahmet Civan ve Altan Arda’ya hediye takdim etti.

Programın devamında heyet, Durmazlar Makine ve Durmaray fabrikalarının üretim hatlarında incelemelerde bulundu. Ziyaretin sonunda ise Keçeci, Bursa Belediyesi için üretilen hafif raylı sistemin test sürüşünü gerçekleştirdi.

ரயில்வே செய்தி தேடல்

கருத்து தெரிவிப்பதில் முதலில் இருங்கள்

கருத்துக்கள்